AUTOMATINĖS ŠĖRIMO SISTEMOS

Trioliet – didžiausia Olandijoje specializuota pašarų ruošimo ir dalinimo įrangos gamintoja. Šioje srityje specializuojasi daugiau kaip 50 metų. ,,Trioliet" - tai ne tik patirtis, bet ir inovaciniai sprendimai, kurių gausu kiekviename agregate.

Pilnai automatizuota šėrimo sistema ,,Trioliet Triomatic“ susideda iš dviejų komponentų. Pirmasis - pašarų virtuvė. Ji susideda iš kelių šėrimo bunkerių, kuriuose yra laikomos tam tikros pašaro rūšys iki kelių dienų. Antrasis komponentas yra šėrimo robotas. Tai nedidelis pašarų vežimėlis su vertikaliais maišymo sraigtais, kuris savarankiškai juda po visą tvartą ir yra pakabintas ant elektros energija maitinamų bėgių. Sistema maišo ir dalina pašarą. Įprasta darbo jėga, kuri atlieka pašaro maišymą ir dalinimą, daugiau nėra reikalinga.

  • Vertikalūs, kūgio formos sraigtai Twin Stream. Lyginant su horizontaliųjų sraigtų sistema ši konstrukcija leidžia gerokai efektyviau smulkinti ritinius.
  • Itin tiksliai paruošti daviniai mažoms galvijų grupėms gali būti kartojami keletą kartų per dieną, todėl gaunamas didesnis pieno primilžis.
  • Reikalingas nedidelis elektros energijos kiekis sistemai palaikyti, todėl energijos sąnaudos mažos.
  • Patikima sistema, reikalaujanti mažai priežiūros bei išlaidų, užtikrina: efektyvų laiko panaudojimą, paprastą pakrovimą, išsaugotą pašaro struktūrą, unikalią pjovimo ir maišymo technologiją.
  • Visi įrengimai varomi vien tik elektros dėka. Šėrimo sistemos dėka galima atlikti ir kitus darbus. Pavyzdžiui, sistema gali būti naudojama pašarų pristūmimui prie tvoros.
  • Triomatic sistema yra pritaikyta dideliam galvijų skaičiui, tačiau galimas mažesnių grupių šėrimas. Šėrimo robotas gali pašerti tiek 70, tiek ir 500 ar daugiau galvijų.

.