Melžimo aikštelės

Jau daugiau nei 200 metų dirbanti Fullwood Group yra viena iš pirmaujančiu ir pripažintu melžimo įrangos gamintojų.Fullwood - tai šimtametė patirtis melžimo ir pieno aušinimo srityje.

Vienintelė sistema kuri leidžia kontroliuoti kiekvieną gyvulį individualiai, kiekvieno gyvulio racioną mes galime kontroliuoti individualiai, šios sistemos dėka Jūs mažinate išlaidas ir padidinate pelną , žinote ar naudingas gyvulys jūsų ūkyje.

Kiekvienoje melžimo vietoje mes naudojame specialią antena, duomenų perdavimą ir nesvarbu ar tai 10 vietų aikštelė ar 40.Kiekvieną melžimą, kiekvienos karvės mes kontroliuojame,analizuojame automatiškai todėl tai yra viena iš pirmaujančių melžimo įrangos gamintojų Pasaulyje. Fullwood siūlo analogo neturinčia pieno analizavimo sistemą melžimo sistemose. Taip pat sistemą kuri paskirsto koncentratus individualiai kiekvienai karvei ir nesvarbu koks yra bandos dydis. Kiekvienoje fermoje yra dvi karvės kurios duoda 25-30 litrų ,pieno riebumas yra 3% kitos bus virš 4%. Mūsų sistema leidžia automatiškai naudojant algoritmus bei koreguojant pašarą pakelti pieno riebumą %, ko pasekoje jūs gaunate didesnį pelną. Jūs galite identifikuoti kurios karvės yra pelningiausios, nes kiekvienas ūkis gauna pinigus už kuo geresnį riebumą ir baltymų kiekį. Kai pieno riebumas aukštesnis už baltymų kiekį santykiu 1,06 sistema automatiškai jūsų karves gydis papildais (soda). Įdomiausia , kai karvės rujojančios jos tinkamai nevalgo ir įgauna acidozės poūmius, mūsų sistema visa tai stebi ir automatiškai gyvulį gydo ,duodama papildus kiekvienai karvei individualiai, kol grįžta į tinkamą ritmą. Visa tai vyksta automatiškai!

Mastito nustatymas kol karvė nerodo klinikinių požymių!

Kas būna su mastitu? Laktozė visuomet krenta, padidėja aktyvumas, mažėja pieno kiekis ir 99% ,kad padidės pieno riebumas. Naudojant šiuos parametrus kartu, mes galime identifikuoti kuri karvė turi gresiantį mastitą jai dar nerodant klinikinių požymių ! Be to mūsų naudojami pedometrai (žingsniamačiai) rodo karvės stovėjimo ir gulėjimo laiką. Karvei susirgus mastitu ji tampa nerami, dažniau keliasi, gulasi. Visa tai mes matome prieš karvei dar nesusirgus. Mes pirmieji išradome pedometrą kuris tiksliausiai nustato rują.

Kraujo atskirimas melžimo metu!

Melžimo metu aptinkamas kraujas yra pranešamas operatoriui. Neleisdami kraujui pateikti į šaldytuvą išsaugome geresnį pieną ir gauname didesnį pelną

Pieno tyrimas vyksta nemokamai, nereikalauja jokių reagentų.

PRIVALUMAI:

 • Kiekvienos karvės individualus kontroliavimas, nepriklausomai kokio dydžio banda yra.
 • Individualus šėrimo raciono pritaikymas gyvūliui.
 • Nemokamas pieno analiziavimas: kiekvieno melžimo metu , kievienos karvės, kiekvieno lašo !
 • Jūs matoto: pieno riebumą, baltymų kiekį, laktozę, somatinių ląstelių kiekį , bei kraujo pėdsakus. Nereikalingi jokie regentai, jokie pieno pavyzdžių paėmimai. Viskas vyksta automatiškai ir NEMOKAMAI.
 • Ankstyvoje stadijoje nustatomas gresenčios ligos: mastitas, ketozė, acidozė.
 • Pedometas žingsniamatis tiksliausia rujos sistema.
 • Lengvai suprantama bandos valdymo programa, leidžia sutaupyti daug laiko.
 • Svėrimo sistema papidomai informuoja jūs apie gyvulio sveikatą,
 • Melžėjų darbo kokybės sekimas.
 • Nesvarbu kokio dydžio banda.
 • Greitas atsiperkamumas

Kuo daugiau duodate tuo daugiau gaunate! Fullwood...

Puikus VIDEO kaip yra automatiškai atskiriamos karvės kurios galima serga KETOZE. Iš 400 karvių bandos po melžimo automatiškai kelios karvės buvo nukreipiamos į veterinarinę zoną, kadangi sistema automatiškai išanalizavo,kad baltymų ir riebumo santykis yra netinkamas. Atlikus kraujo testus paaiškėjo , kad karvė turi KETOZE dar jai nerodant poūmių... Kuo daugiau duodate tuo daugiau gaunate!